Ücretsiz AJAX Primero Gold Detector Altın metal dedektörü. Çoklu sistemler Primero Şişli

Yayınlanma Tarihi: 15/04/2021
 • Adres: Şişli, İstanbul, Türkiye


Ajax Primero
Primero metal detector has 9 advanced systems for detection and exploration of metals, gold, buried treasures and cavity, in addition to multiple functions.

Science fiction displays the technology of the future, which may be implemented effectively, including those that can be implemented only in the scenes of science fiction, but with the creative team of AJAX for metal detectors technology who takes you a leap of quality and unique for the first time globally to the modern scientific reality that lies the latest and most accurate Scientific systems for the detection and exploration of gold, minerals and treasures underground.

Description
• AJAX presents you the most powerful and accurate detection systems with advanced systems and software unprecedented, all this and more in Primero, the first detector in the world, is a truly new scientific revolution that provides you with all resources that you need in search and exploration trips of advanced detection systems with precision, efficiency and innovative research methods for the first time, and through AJAX for detectors technology only, Primero has a unique and modern design which allows you to work on all systems of detection and exploration, also it contains high-level of operating programs and settings which allow you to control the overall plans of your exploratory trips until you reach to your target.

• Ajax Primero contains 9 different systems specialized to detect gold, mineral and buried targets with high-level technological performance and new concepts, these systems give you the accurate results integrated around the target with more specific details.

Got Questions ? DST DETECTORS GROUP
Call us 24/7!+90 538 913 3500
TEL 0090 212 231 91 81
https://dstdetectors.com/
Address
Merkez, kocamansur sokak NO 67, Koca Mansur Sk. No:41 D:KAT 3, 061672 Şişli/İstanbul, Turkey

Ajax Primero TURKISH
Çoklu fonksiyonların yanı sıra metallerin, altının, gömülü hazinelerin tespiti ve aranması için 9 gelişmiş sistem içermektedir.

Yalnızca bilim kurgu filmi sahnelerinde uygulananlar dâhil geleceğin teknolojisini gösteren ve etkili bir şekilde uygulanabilen bir bilim kurgu ürünü gibidir. Ancak yaratıcı teknolojisi ile AJAX, sizi kalitenin bir adım ötesine ve yeraltındaki altın, maden ve hazinelerin tespiti için en son ve en doğru bilimsel sistemleri modern bilimsel gerçekliğe taşımaktadır.

Açıklama
• AJAX, size gelişmiş sistemlerle ve eşsiz yazılımlarla en güçlü ve doğru tespit sistemlerini sunmaktadır.

• Dünyanın ilk dedektörü Primero,hassas, etkili ve yenilikçi araştırma yöntemleriyle birlikte arama gelişmiş tespit sistemleriyle gerçekleştirdiğiniz arama ve keşif gezilerinde ihtiyaç duyduğunuz tüm kaynakları size sağlayan yeni bir bilimsel devrimdir.

• Dedektör teknolojisi için AJAX ile Primero, tüm tespit ve keşif sistemlerinde çalışabilen eşsiz ve modern tasarıma sahiptir.

• Ayrıca içerdiği yüksek seviyeli çalışma ve ayarlar, hedefinize ulaşana dek keşif gezilerinizin planını tamamen kontrol etmenizi sağlar.

• AjaxPrimero, yüksek seviyeli teknolojik performansla ve yeni konseptlerle altın, maden ve gömülü hedefleri tespit etmek üzere özelleştirilmiş 9 farklı sistem içermektedir ve bu sistemler size daha spesifik detaylarla birlikte hedefe entegre şekilde doğru sonuçlar verecektir.

Got Questions ? DST DETECTORS GROUP
Call us 24/7!+90 538 913 3500
TEL 0090 212 231 91 81
https://dstdetectors.com/
Address
Merkez, kocamansur sokak NO 67, Koca Mansur Sk. No:41 D:KAT 3, 061672 Şişli/İstanbul, Turkey

İlan sahibi ile iletişime geç Paylaş

Önemli Bilgiler

 • İlan sahibi ile yüz yüze yada telefon ile görüşmeden para göndermeyiniz.
 • İlan sahibine kişisek bilgilerinizi, kart bilgilerinizi yada telefonunuza gelen şifreleri göndermeyiniz
 • Bir ürün alacaksanız mümkünse elden alınız yada kapıda ödeme yöntemini tercih ediniz
 • Bu sitede sadece ilanlar yayınlanmaktadır. Site hiç bir şekilde alışverişe dahil olmamaktadır. Site üzerinden ilanlarda satılan ürünlerin ödemesi alınmamaktadır. Alışveriş sırasında yaşayacağınız dolandırıcılık, sahte/hatalı ürün, vb. dahil olmak üzere hiç bir durumdan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Benzer İlanlar

 • Gold and treasures Detector 3D ground imaging systems Ajax Gamma Altın dedektörü ve hazineleri görün
  Gold and treasures Detector 3D ground imaging systems Ajax Gamma Altın dedektörü ve hazineleri görün
  Diğer Herşey - Şişli (İstanbul) - 15/04/2021 Fiyat Belirtilmedi

  Ajax Gamma 3D Multi functional system device which contains 3 advanced and professional detection systems. According to our surveys, we found that all of prospectors who used ground imaging systems have encountered many complexities in the use of the...

 • AJAX OMEGA groundwater detector OMEGA yeraltı suyu dedektörü
  AJAX OMEGA groundwater detector OMEGA yeraltı suyu dedektörü
  Diğer Herşey - Şişli (İstanbul) - 15/04/2021 Ücretsiz

  AJAX OMEGA groundwater detector OMEGA is equipped with an advanced levels of technologies to detect and locate underground water locations with great precision. This device has a high-capacity functions that enable the user to complete the process of...

 • AJAX IOTA Gold Detector Altın Dedektörü
  AJAX IOTA Gold Detector Altın Dedektörü
  Diğer Herşey - Şişli (İstanbul) - 15/04/2021 Ücretsiz

  IOTA provides you with multiple functions to start a successful treasure scan, with integrated and clear data around the targets point, which enables you to determine the depth of the detected target with great accuracy. • The results interface and t...