Fiyat Belirtilmedi Gold and treasures Detector 3D ground imaging systems Ajax Gamma Altın dedektörü ve hazineleri görün Şişli

Yayınlanma Tarihi: 15/04/2021
 • Adres: Şişli, İstanbul, Türkiye

Ajax Gamma 3D
Multi functional system device which contains 3 advanced and professional detection systems.

According to our surveys, we found that all of prospectors who used ground imaging systems have encountered many complexities in the use of these devices and its complex software, but we have solved these complexities and difficulties in our device with 3D imaging systems, where our system allows anyone to use it with easy and smooth control.

Gamma metal detector is the main imaging tool to complete any successful 3D scan.

Description
• Gamma metal and gold detector has the latest advanced detection and scanning systems to detect gold, metals and voids.

• This device works on a new techniques and modern electronic foundations that offer new concepts and dimensions in the world of ground imaging devices.

• A multi-tasking gamma device that allows users to do geological exploration and surveying in its wide ranges, with all tools and applications needed to complete the searches successfully.

• This device was provided with 5-inch high-resolution colorful screen, it allows you to work with advanced professional functions and programs to detect underground targets with full control of the scanning properties and your path exploration journey until you reach the desired target.

• This device can be used through 3 different detection and exploration systems

1- Gradiosmart system
2- Live Scan
3- 3D Ground Scanner

DST DETECTORS
Got Questions ? Call us 24/7!+90 538 913 3500
TEL 00902122319181
Address
Merkez, kocamansur sokak NO 67, Koca Mansur Sk. No:41 D:KAT 3, 061672 Şişli/İstanbul, Turkey


Ajax Gamma
Çok fonksiyonlu sistem cihazıdır ve 3 gelişmiş ve profesyonel tespit sistemi içermektedir.

Araştırmalarımıza göre zemin görüntüleme sistemlerini kullanan her maden arayıcısı bu cihazların ve karmaşık yazılımlarının kullanımında birçok zorlukla karşılaşmaktadır. Ancak biz cihazlarımızdaki tüm karmaşıkları ve zorlukları düzelttik 3D görüntüleme sistemleriyle çözdük. Sistemimiz, cihazı herkesin kolayca kullanmasına ve doğru şekilde kontrol etmesine olanak tanımaktadır.

Gamma, herhangi bir 3D taramayı başarılı şekilde tamamlamayı sağlayan ana görüntüleme aracıdır.
Açıklama
• Gamma, altın, metal ve boşlukları tespit etmek için en ileri tespit ve tarama sistemlerine sahiptir.

• Yeni teknikllerle ve modern elektronik temellere dayanarak çalışan bu cihaz, dünyadaki zemin görüntüleme cihazları için yeni konseptler ve boyutlar sunmaktadır.

• Çok görevli bir Gamma cihazı, kullanıcıların jeolojik keşif yapmasını ve aramaları başarılı bir şekilde tamamlaması için gerekli tüm alet ve uygulamalarla birlikte geniş alanlarda inceleme yapmasını sağlar.

• Bu cihazda 5 inç, yüksek çözünürlüklü renkli ekran bulunmaktadır. Bu ekran, tam tarama kontrolü ile yeraltındaki hedefleri ve istediğiniz hedefe ulaşana kadar keşif yolunuzu tespit etmek için gelişmiş, profesyonel fonksiyonlarla ve programlarla çalışmanızı sağlar.

• Bu cihaz, 3 farklı tespit ve keşif sistemi ile kullanılabilir:

1- Gradyometre sistemi
2- Canlı Tarama
3- 3D Zemin Tarayıcı


DST DETECTORS / ISTANBUL SISLI TURKEY
Got Questions ? Call us 24/7!+90 538 913 3500
TEL 00902122319181
Address
Merkez, kocamansur sokak NO 67, Koca Mansur Sk. No:41 D:KAT 3, 061672 Şişli/İstanbul, Turkey


ajax gamma, gold detector, dst detectors, altin dedeturu, اجاكس غاما, كاشف الذهب

İlan sahibi ile iletişime geç Paylaş

Önemli Bilgiler

 • İlan sahibi ile yüz yüze yada telefon ile görüşmeden para göndermeyiniz.
 • İlan sahibine kişisek bilgilerinizi, kart bilgilerinizi yada telefonunuza gelen şifreleri göndermeyiniz
 • Bir ürün alacaksanız mümkünse elden alınız yada kapıda ödeme yöntemini tercih ediniz
 • Bu sitede sadece ilanlar yayınlanmaktadır. Site hiç bir şekilde alışverişe dahil olmamaktadır. Site üzerinden ilanlarda satılan ürünlerin ödemesi alınmamaktadır. Alışveriş sırasında yaşayacağınız dolandırıcılık, sahte/hatalı ürün, vb. dahil olmak üzere hiç bir durumdan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Benzer İlanlar

 • AJAX OMEGA groundwater detector OMEGA yeraltı suyu dedektörü
  AJAX OMEGA groundwater detector OMEGA yeraltı suyu dedektörü
  Diğer Herşey - Şişli (İstanbul) - 15/04/2021 Ücretsiz

  AJAX OMEGA groundwater detector OMEGA is equipped with an advanced levels of technologies to detect and locate underground water locations with great precision. This device has a high-capacity functions that enable the user to complete the process of...

 • AJAX IOTA Gold Detector Altın Dedektörü
  AJAX IOTA Gold Detector Altın Dedektörü
  Diğer Herşey - Şişli (İstanbul) - 15/04/2021 Ücretsiz

  IOTA provides you with multiple functions to start a successful treasure scan, with integrated and clear data around the targets point, which enables you to determine the depth of the detected target with great accuracy. • The results interface and t...

 • Ajax Alpha Long range gold detector altın dedektör
  Ajax Alpha Long range gold detector altın dedektör
  Diğer Herşey - Şişli (İstanbul) - 15/04/2021 Ücretsiz

  Ajax Alpha All are waiting this device, and we know that you searched a lot and you couldn’t find a device let’s you achieve your goals, but now your wish became true with ALPHA and all you should do is continue reading… ALPHA Gold Detector with remo...