9000.00 ₺ HAFTALIK veya Günlük ÖDEMELİ İŞ İMKANI Aralık

Yayınlanma Tarihi: 26/06/2024
 • Adres: Aralık, Iğdır, Türkiye

HAFTALIK ÖDEMEYLE veya Günlük SİTEMİZDE ÇALIŞICAK BAYANLAR ARANMAKTADIR

HER PAZARTESİ ÖDEME veya 1000₺ tamamlarsanı Günlük Ödeme İMKANI

Kontak 0534 616 0126


GÖRÜNTÜLÜ SOHBET OPERATÖR

TAMAMEN YASAL VE RESMİ OLARAK HİZMET VEREN BİR AJANSTA SOHBET OPERATÖRÜ OLMAK İÇİN İLETİŞİM KURMANIZ YETERLİ.
Bayanlara kendi bilgisayarlarından veya kameralı telefon,tablet olan sohbet ederek nakit para kazanma fırsatı! “Sohbet operatörlüğü” olarak adlandırılan bu meslek dalı gerçekte evinde boş vakti bol olan ve 18 yaşını geçmiş bütün bayanlar için son derece basit, kolay, eğlenceli ve kazançlıdır. Sahip olunması gereken sadece bir bilgisayar ve web kamerasıdır. Haftanın 5 veya 6 günü günde 5-6 saatinizi ayırabileceğinizi düşünüyorsanız haftalık rahatlıkla 2500-6000TL kazanabilirsiniz. Merak edilen ve en fazla sorulan soruları cevaplayarak devam edelim;

Arkadaşlık sitelerine üye olmanız için gerekli olan 18 yaşı doldurmuş olmanız, bir bilgisayar ve web kamerasına sahip olmanız gerekmekte.
Kazançlar nasıl hesaplanıyor?

Otomatik şekilde kaldığınız süreyi hesap eden sayaç özel sohbet odasında Günde 400- 600 TL kazanç kazandırıyor.
Ödemeler nasıl yapılır?

Ödemeler her hafta Pazartesi günleri 12:00-22:00 arası vermiş olacağınız banka hesabınıza, havale / eft ile gerçekleşiyor.
İsmim cismim bilinsin istemiyorsam?

Sohbet servisimiz tam olarak sanal sohbet üzerine kurulu olduğu için iletişim bilgisi verip almak yasak. Adınız ya da herhangi bir kimlik bilginiz sistemde yer almıyor, yalnızca takma adınızla sohbet ediyorsunuz.
Yüzünüzün tamamının görünmesi şart değil.

SİSTEM NASIL ÇALIŞIR : Kullanıcı Adı ve şifrenizle Sisteme giriş sağladığınızda ilk öncelikle site kuralları karşınıza çıkacak panelinizde kazançlarınızın her ayrıntısını sizinle paylaşırız. Hangi kullanıcıyla kaç dakika konuştuğunuz size saniye saniye raporlanır. Aldığınız hediyeler, toplam kazançalarınız ve hediye çeşitlerini görebileceğiniz hediyeler bölümüdür. Profil güncelle bölümü görünen adınızı değiştirebileceğiniz bölümdür. İki odamız vardır. Genel Oda ve Özel Oda. Online olmak istediğinizde Yeşil Online Ol Butonuna basarsınız, karşınıza Kameranıza İzin Ver butonuna basarsınız. .

ÖZEL ODA NEDİR ? : Bir kişiyle konuştuğunuz odadır. Asıl tarifenizin başladığı odadır. ( Günde 400- 600 TL kazanç sağlayabilirsiniz. ) (En Yüksek Saatlik Ücret Garantisi) . Özel Odaya davet geldiğinde ekrana Kabul Et Reddet Butonu çıkar. Kabul ettiğinizde Özel Odaya geçmiş olursunuz ve tarifeniz başlar. Kullanıcının ne kadar dakikası varsa o kadar Özel Odada durabilir. Dakikası bittiğinde sohbetiniz üzerinden kaç dakika görüştüyseniz tarifenize yansır.
HEDİYE NEDİR ? : Kullanıcının kendi isteği ile attığı, ya da sizin talep ederek aldığınız dakikadır. Yani konuşmadan kazanılan paradır. Kullanıcı size 5TL’lik hediye de atar, 1000 TL’lik hediye de atar. Bu kullanıcı ile sizin aranızda kalan sohbete bağlıdır. Hediye almak kazançlarınızı katlar. Yalnız hediye alıp kaçmak yasaktır. Kullanıcıya hediyesi geri iade edilir.

KULLANICI ENGELLEME : İstemediğiniz bir sohbette Engelle butonuna basarak engelleyebilirsiniz. Kimse sizi istemediğiniz bir sohbete zorlayamaz

GİZLİLİK : Biliyorsunuz ki Sitemiz Görüntülü Sohbet Sitesidir. Yüz gösterme zorunluluğu yoktur. Kameranızı omuz hizasında tutarak evinizde küçük değişiklikler yaparak ortamınız tanınmasın diyorsanız bir örtüyle kamuflaj yapabilirsiniz. Dışarıda giymediğiniz bir kıyafetle Siteye girebilirsiniz, Böylelikle gizlilik içinde çalışabilirsiniz. Bilgileriniz 3.cü bir kişiyle asla paylaşılmaz.

ÖDEMELERİ NASIL ALIRIM : Ödemelerinizi herhangi bir banka hesabınıza yolluyoruz. Belirli çalıştığımız banka yok ise istediğiniz bankanın TR ile Başlayan İban : ve Ad Soyad, banka adı yeterlidir. Ödeme yapıldığında Site adı geçmez.

İSTEDİĞİM ZAMAN BIRAKABİLİR MİYİM ? Evet istediğiniz zaman bırakabilirsiniz. Deneyip görmek, vazgeçmek sizin elinizde. Ancak bırakmak istediğiniz zaman bırakmak istiyorum talebinizi 1hafta önceden belirtirsiniz ve bırakma talebinizden 1 hafta sonra Kaydınız Hemen Silinir. Anlık olarak bildirimsiz bırakma durumunda kayıt silinecek ve hakkediş yatırılmayacaktır.

KAMERA AÇMAK ZORUNDAMIYIM ? Evet açmak zorundasınız. İşimiz Kameralı sohbet. Kamerayı başka bir yöne çeviremez, kamerayı boş bırakamazsınız. Kamera karşısında sabit durmanız gerekiyor. Meşgul olduğunuz zamanlarda ya da özel ihtiyaçlarınızda sistemden çıkıp, özel ihtiyaçlarınızı görüp tekrar sisteme giriş yapmanız gerekiyor. Aksi durumda Uyarı Alırsınız.

YÜZ GÖSTERMEK MECBURİ Mİ ? Yüz göstermek mecburi değildir. Ancak kamera açmak mecburidir. Omuz hizasında tutarak çalışabilirsiniz. Kamerayı boş alana çeviremezsiniz. Kamera karşısında durmak zorundasınız.

ERKEK ARKADAŞIMLA YAYIN AÇABİLİR MİYİM ? Evet ama sadece özel odada genel odada erkek görünmesi yasaktır

KENDİ RESMİMİ KOYMAK ZORUNDA MIYIM? Hayır. Kendi resminizi koyma mecburiyetiniz bulunmuyor. Ancak tercihe göre dilerseniz kullanabilirsiniz veya Sitede hazır resimlerden seçebilirsiniz.

RUMUZUMU DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM ?
Size verilen Kullanıcı adı ile sisteme giriş yaparsınız ve sistem sizi onunla tanır. Ancak rumuzunuzu değiştirmek için (nick) destek bölümünden bildirip değiştirme talebinde bulunmanız gerekmektedir.

SİTE KURALLARI ÖZEL VEYA GENEL ODADA HERHANGİ BİR ÜYEDEN İLETİŞİM BİLGİSİ (***, TEL, SKYPE , İNSTAGRAM VB. GİBİ) ALMAK, İSTEMEK VEYA VERMEK YASAKTIR!!! SİZE İLETİŞİM BİLGİSİ VEREN KULLANICILARI ŞİKAYET ETMEKLE YÜKÜMLÜ OLDUĞUNUZU UNUTMAYINIZ. ÜYELERDEN PARA İSTEMEK, HESAP NUMARASI VERMEK VEYA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE PARA ALINABİLECEK BİR YÖNTEMLE PARA TELEBİNDE BULUNMAK KESİNLİKLE YASAKTIR . TESBİT EDİLMESİ DURUMUNDA SORGUSUZ SUALSİZ ÜYELİĞİNİZ İPTAL EDİLİP, HAKEDİŞİNİZ YATIRILMAYACAKTIR. FARKLI SİTELERDE ONLINE OLDUĞUNU TESPİT ETTİĞİMİZ KAMERALİ ÜYELERİN ÜYELİKLERİ KAPATILIR VE HAKEDİŞLER İPTAL EDİLİR. GENEL ODADA KAMERA KARŞISINDA GENEL AHLAK KURALLARINA UYGUN BİR ŞEKİLDE DURMANIZ VE O ŞEKİLDE SOHBET ETMENİZ GEREKMEKTEDİR. ( IÇ ÇAMAŞIRI, TRANSPARAN ELBİSE , GECELİK VB. KIYAFETLER GİYEMEZSİNİZ!) HEDIYE SÜRE ALMAK IÇIN ÜYELERI KANDIRMAK KESINLIKLE YASAKTIR. (ÖRNEĞIN: HEDIYE SÜRE GÖNDER, YÜZÜMÜ AÇARIM DEYIP, HEDIYE SÜREYI ALDIKDAN SONRA, BEN YÜZ AÇMIYORUM DEMEK. VEYA HEDİYE SÜRE ALIP SİTEDEN ÇIKMAK. VB.GIBI) BU ŞEKILDE ÜYEYI KANDIRDIĞINIZ TESPIT EDILDIĞINDE SIZE GÖNDERILEN HEDIYE SÜRE, SIZDEN ALINIP ÜYEYE İADE EDILIR. SİZ KAMERALI ÜYELERİMİZ, SİTE ÜYELERİNE KÜFÜR, HAKARET ETMENİZ YASAKTIR. SİZE BUNU YAPAN KİŞİ OLURSA ODANIZDAN ENGELLEYİP CANLİ DESTEKDEN BİZE BİLDİRMELİSİNİZ. KAMERALI ÜYELERİN DİĞER KAMERALI ÜYELERİN GENEL ODALARINA GİRMELERİ YASAKTIR. SİTEDE ONLİNE OLDUGUNUZ SÜRECE KESİNLİKLE KAMERA KARŞISINDA OLMALISINIZ. KAMERA KARŞISINDA OLMAYAN ÜYELERİMİZİN HESAPLARI KAPATILABİLİR. (YÜZ AÇMA ZORUNDA DEĞİLSİNİZ.) KAMERA KARŞISINA ERKEK GEÇMESİ VEYA YANINIZDA BULUNMASI KESİNLİKLE YASAKTIR. GENEL ODADA VEYA ÖZEL ODADAYKEN , KAMERA KARŞISINA 18 YAŞ ALTI ÇOCUK GEÇMESİ, YANINIZDA BULUNMASI KESINLIKLE YASAKTIR.

NOT: BU KURALLA UYMAYAN KAMERALI ÜYELERİMİZ SORGULANMAKSIZIN ODALARI KAPATILIR VE ÖDEMELERİ YAPILMAZ. ! Üyelik kaydı yapan ve ajansımıza katılan modeller, şirket kurallarını ve hükümlülüklerini baştan kabul etmiş sayılır. Aksi bir durumda herhangi bir hak talep edemez.

Peki nasıl başlarım?
DETAYLI BİLGİ VE BAŞVURU İÇİN
İLETİŞİME GECİN: ➠ Skype: yeni.model
Skype modeldestek
WHATSAPP : 0534 616 0126

İlan sahibi ile iletişime geç Paylaş

Önemli Bilgiler

 • İlan sahibi ile yüz yüze yada telefon ile görüşmeden para göndermeyiniz.
 • İlan sahibine kişisek bilgilerinizi, kart bilgilerinizi yada telefonunuza gelen şifreleri göndermeyiniz
 • Bir ürün alacaksanız mümkünse elden alınız yada kapıda ödeme yöntemini tercih ediniz
 • Bu sitede sadece ilanlar yayınlanmaktadır. Site hiç bir şekilde alışverişe dahil olmamaktadır. Site üzerinden ilanlarda satılan ürünlerin ödemesi alınmamaktadır. Alışveriş sırasında yaşayacağınız dolandırıcılık, sahte/hatalı ürün, vb. dahil olmak üzere hiç bir durumdan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Benzer İlanlar

 • Sadece Evden Değil Heryerden Çalışabilirsiniz - Haftalık Ödeme - Saatlik 165₺ Hediye ve Begeni Sis
  Sadece Evden Değil Heryerden Çalışabilirsiniz - Haftalık Ödeme - Saatlik 165₺ Hediye ve Begeni Sis
  Satış & Pazarlama - Ayvalık (Balıkesir) - 13/07/2024 7000.00 ₺

  545 Sitemizde chat yaparak sohbet ederek evden para kazanabilrsiniz üstelik sistemimiz cepten girmeyede uygundur saatlik 165₺ kazanırsınız her pazartesi ödeme İsterseniz Günlük Ödeme 0534 616 0126 dan bilgi alabilirsiniz -----------------------------...

 • EK GELİR ARAYAN BAYANLAR - PARTTIME YADA FULL TIME ÇALIŞMA İMKANI
  EK GELİR ARAYAN BAYANLAR - PARTTIME YADA FULL TIME ÇALIŞMA İMKANI
  Satış & Pazarlama - Devrek (Zonguldak) - 20/06/2024 7500.00 ₺

  PARTTIME YADA FULL TIME ÇALIŞMA İMKANI Türkiyeden ve Bulgaristandan Modeller Alınıcaktır Sitemizde chat yaparak sohbet ederek evden para kazanabilrsiniz üstelik sistemimiz cepten girmeyede uygundur 0534 6160126 Dan Kayıt olabilirsiniz

 • WEBCAM SOHBET OPERATÖRÜ - GÜNLÜK ÖDEME
  WEBCAM SOHBET OPERATÖRÜ - GÜNLÜK ÖDEME
  Satış & Pazarlama - Balçova (İzmir) - 27/04/2024 10000.00 ₺

  WEBCAM SOHBET OPERATÖRÜ BAYAN ARANMAKTADIR TÜRKİYENİN EN ÇOK ÜYESİ OLAN SİTESİNE VERİCEGİMİZ NİK VE ŞİFREYLE ON LİNE OLUP SİTE ÜYELERİYLE SOHBET EDİCEK BAYANLAR ARANMAKTADIR SAATLİK ÜCRET 165₺ ARTI HEDİYE VE BEGENİ SİSTEMİ OLUP ÖDEMELER PAZARTESİDEN ...