Fiyat Belirtilmedi TELEFONDA SOHBET OPERATÖRÜ ARANIYOR. Çukurova

Yayınlanma Tarihi: 15/11/2021
 • Adres: Çukurova, Adana, Türkiye

Ev hanımları, ek iş arayan, evinden çıkamayan ama çalışmak zorunda olan bayanlar,
evinizde, cep telefonunuzdan sohbet ederek para kazanabilirsiniz.

Sohbet hattı operatörlüğü nedir ?
Günümüzde evden para kazanmak için bayanlar tarafından yapılabilecek işler arasına dahil olan sohbet hattı operatörlüğü; birbirini tanımayan kişilerin genel ahlak kuralları çerçevesinde güncel hayat üzerine arayan kişilerle sohbet edilmesidir.
Arayan taraftan ziyade aranan tarafta telefonda konuşan sohbet eden kadına sohbet hattı operatörü deniliyor. Burada yapılan görüşmeler görüntülü DEĞİLDİR. Sadece sesli sohbet yapılmaktadır.

Nasıl Çalışabilirim ?
Bu iş için ihtiyacınız olan tek şey cep telefonudur. Sohbet operatörü olarak çalışan bayanlar, kural ihlali yapmadıkları sürece, uzun yıllar boyunca bu işe devam edebilirler. Düzenli çalıştıkları sürece de gelirlerini sürekli olarak arttırabilirler.
Evde kaldığımız veya boş olduğumuz bir şey yapamadığımız zamanlarda arkadaşlarımız ile telefonda dertleşerek sohbet ederek rahatlamış zaman geçirmişizdir. Arkadaşlarınız ile yaptığınız sohbetin aynısını yapıp üstüne birde para kazanabilirsiniz. Sohbetinize güveniyorsanız, muhabbetim güçlüdür, enerjim yüksektir diyorsanız bu iş tam benlik diyorsanız durmayın hemen arayın bizi!...
Bizlerde siz iş arayan bayanlar için evden yüksek miktarda para kazanmanın yolunu açarak sizlere yardımcı olmak istiyor ve size evden-işten 7*24 her saat her gün yapabileceğiniz bayan çağrı merkezi operatörü / bayan telefonda sohbet operatörlüğü işini teklif ediyoruz.


Kural ihlali: Sosyal medya bilgisi, telefon bilgisi, birebir reel görüşme, para ve kontör talebinde bulunmak.
Kural ihlalinde bulunanlar sistemden uzaklaştırılmaktadır.


Paramı Nasıl Alabilirim ?
Konuşmuş olduğunuz süreyi ve kazancı panel üzerinden istediğiniz zaman görebilirsiniz.
10 günde bir ödemeniz hesabınıza yatırılmaktadır.


Gizlilik
Sohbet operatörlerinin kişilel bilgilerini paylaşmaları ve arayanlardan kişisel bilgi talep etmeleri yasaktır. Numaranız asla arayan kişiler tarafından görülmez.
Tüm bilgileriniz gizlidir.

İlan sahibi ile iletişime geç Paylaş

Önemli Bilgiler

 • İlan sahibi ile yüz yüze yada telefon ile görüşmeden para göndermeyiniz.
 • İlan sahibine kişisek bilgilerinizi, kart bilgilerinizi yada telefonunuza gelen şifreleri göndermeyiniz
 • Bir ürün alacaksanız mümkünse elden alınız yada kapıda ödeme yöntemini tercih ediniz
 • Bu sitede sadece ilanlar yayınlanmaktadır. Site hiç bir şekilde alışverişe dahil olmamaktadır. Site üzerinden ilanlarda satılan ürünlerin ödemesi alınmamaktadır. Alışveriş sırasında yaşayacağınız dolandırıcılık, sahte/hatalı ürün, vb. dahil olmak üzere hiç bir durumdan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Benzer İlanlar

 • Türkiyenin İlk Sitesinde Çalışın
  Türkiyenin İlk Sitesinde Çalışın
  İnternet - Tufanbeyli (Adana) - 06/02/2021 5000.00 ₺

  gh Web Sitemiz Üzerinden Yayıncılık Yapabilecek Canlı Yayın Açıp Üyelerle Sohbet Ederek ve Hediye Alarak Para Kazanmak Isteyen Kadın Yayıncılar Aranıyor.Haftalik 1000 tl kazanabilirsiniz.Limiti siz belirliyorsunuz. Lutfen detaylı bilgi için iletişime...

 • skype show watsap show
  skype show watsap show
  İnternet - Ceyhan (Adana) - 20/12/2020 Fiyat Belirtilmedi

  https://join.skype.com/invite/oLLjPAWbNo1n linki kopyala yapıstır yap skype baglan yada watsap show 05529362428 showlarım sınırsız

 • Telefondan Sohbet Ederek Haftalık Ödeme İle Para Kazanın---Sohbet Operatörü--Saati 34 Tl
  Telefondan Sohbet Ederek Haftalık Ödeme İle Para Kazanın---Sohbet Operatörü--Saati 34 Tl
  İnternet - Ceyhan (Adana) - 05/12/2020 4500.00 ₺

  9372 AKILLI TELEFON,TABLETTEN VE BİLGİSAYARDAN ÇALIŞARAK SAATİ 34 TL -HAFTALIK ÖDEME Tanım : BAYANLAR EVDEN İNTERNETTEN ÇALIŞABİLECEĞİNİZ MÜKEMMEL BİR İŞ FIRSATI İLE PART-TIME/YADA FULL-TIME ÇALIŞARAK HAFTADA 500-1000TL ARASINDA KENDİ EVİNİZDEN ÇALIŞ...