Fiyat Belirtilmedi NET SAAT UCRETİ 130.TL ANLİK ODEME ILE TELEFON SOHBET OPERATORLERİ ARANMAKTADIR Kozan

Yayınlanma Tarihi: 21/06/2024
 • Adres: BeŞİktaŞ, Kozan, Adana, Türkiye

Uluslararası düzeyde geçerli bir meslek haline gelen sohbet operatörlüğü, artık Türkiye’de de yaygın olarak tercih ediliyor. Özellikle boş vaktini değerlendirmek isteyen ve herhangi bir iş yerine bağlı kalmadan, istediği bir mekanda çalışma özgürlüğüne sahip olmak isteyenler için oldukça popüler.
Peki, görüntüsüz sohbet operatörlüğü nedir, kimler bu iş için uygun bir adaydır? Sohbet ederek yüksek kazanç elde etmek mümkün mü?
Görüntüsüz Sohbet Operatörlüğü Nedir?
Görüntüsüz sohbet operatörlüğü, yalnızca bir cep telefonu vasıtasıyla herhangi bir sohbet hattına bağlı olarak insanlarla sohbet ederek kazanç elde etmeyi sağlayan bir iştir. Özellikle ev hanımları tarafından yoğun talep görmektedir.
Bayanların sermayesiz bir şekilde yüksek kazanç elde edebilmesine olanak tanıyan görüntüsüz sohbet operatörlüğünde, çalış – kazan sistemi mevcuttur. Sohbet hattında ne kadar çok zaman geçirilirse o kadar çok kazanç sağlanır. Kazanılan miktarlar, herhangi bir kesinti olmaksızın haftalık olarak hesaplanarak çalışanların banka hesaplarına aktarılır.
Sohbet Ederek Aylık 20.000 TL Kazanç Elde Edin!
Tarafımıza telefonda sohbet ederek para kazanmak amacıyla ulaşan pek çok bayan arkadaşımızın bize yönelttiği soruların başında “telefonda sohbet ederek aylık ne kadar kazanabilirim?” geliyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi ne kadar çok sohbet ederseniz, o kadar çok kazanabilirsiniz.
Eğer insanlarla sohbet etmekten keyif alıyorsanız ve gerçekten kısa sürede kayda değer miktarlar kazanmak istiyorsanız, bu iş sizin için biçilmiş kaftan olabilir. Ortalama bir rakam vermek gerekirse, düzenli olarak standart bir yoğunlukta çalışan bayan arkadaşlarımız aylık 20.000 TL civarı kazanmaktadır. Bu rakam sistemde geçen süreye göre artabilir veya azalabilir.
Görüntüsüz Sohbet Hattında Çalışmak için Gerekli Şartlar
Telefonda görüntüsüz sohbet operatörlüğünün en avantajlı yönlerinden birisi çalışma şartlarının esnek olmasıdır. 18 yaşını doldurmuş, sohbet etmeyi seven, bu işten para kazanmak isteyen ve sadece çağrı alabileceği bir telefona sahip olan bayanlar tarafımıza başvuruda bulunabilir. Başvurular en kısa süre içerisinde değerlendirilmekte, deneyim şartı aranmadan hattımızda calismaya başlanabilmektedir.

YETKILI 0 532 219 7230 Çiğdem Hanım

İlan sahibi ile iletişime geç Paylaş

Önemli Bilgiler

 • İlan sahibi ile yüz yüze yada telefon ile görüşmeden para göndermeyiniz.
 • İlan sahibine kişisek bilgilerinizi, kart bilgilerinizi yada telefonunuza gelen şifreleri göndermeyiniz
 • Bir ürün alacaksanız mümkünse elden alınız yada kapıda ödeme yöntemini tercih ediniz
 • Bu sitede sadece ilanlar yayınlanmaktadır. Site hiç bir şekilde alışverişe dahil olmamaktadır. Site üzerinden ilanlarda satılan ürünlerin ödemesi alınmamaktadır. Alışveriş sırasında yaşayacağınız dolandırıcılık, sahte/hatalı ürün, vb. dahil olmak üzere hiç bir durumdan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Benzer İlanlar

 • Haftalık ödemeyle calisicak bayanlar - Saatlik 90 TL Hediye ve Begeni Sistemi
  Haftalık ödemeyle calisicak bayanlar - Saatlik 90 TL Hediye ve Begeni Sistemi
  İnternet - Pozantı (Adana) - 19/03/2023 6500.00 ₺

  Her Pazartesi Ödeme İmkanı ile Sitemizde Çalışmak İstermisiniz Görüntülü Sohbet Operatörü Aranıyor !! İşimiz Çok Kolay herkes yapabilir Sizde Evinizde oturarak internet başında para kazanmak istiyorsanuz doğru yerdesiniz. Ortalama Kazanç Hesaplaması;...

 • BAYANLARA EVDEN TELEFONDA SOHBET EDEREK KAZANMA İMKANI
  BAYANLARA EVDEN TELEFONDA SOHBET EDEREK KAZANMA İMKANI
  İnternet - Ceyhan (Adana) - 10/01/2023 10000.00 ₺

  Bayanlar Evinizden veya işinizden müsait olduğunuz zamanlarda sisteme giriş yaparak para kazanabilirsiniz.Evinden telefonda sohbet edecek bayan sohbet operatörleri aranıyor. Karşılıklı güven ve kişisel verilerin gizliliğinin temel kural olduğu sohbet...

 • GÜNDE 1000 TL - EVDEN PARA KAZAN - GORUNTULU SOHBET MODEL İLANI - 0541 735 735 9
  GÜNDE 1000 TL - EVDEN PARA KAZAN - GORUNTULU SOHBET MODEL İLANI - 0541 735 735 9
  İnternet - Çukurova (Adana) - 06/01/2023 23000.00 ₺

  12 yılın verdiği tecrübeyle sizlere EN YÜKSEK KAZANÇ GARANTİSİ veriyoruz. Sadece bir gün bile deneyebilirsiniz. İlanımız Öğrenci, Ev Hanımları ve evden para kazanmak isteyen 19 - 45 yaş arası tüm kadınlar için geçerlidir. *ÖZEL ÜCRETİNİZ Saatte 120 T...