7000.00 ₺ Hem sohbet edip hem de para kazanmak için bizimle iletişime geç Esenyurt

Yayınlanma Tarihi: 22/09/2022
 • Adres: Esenyurt, İstanbul, Türkiye

Evizinden Para kazanabiliceginiz bir iş olan Görüntülü sohbet operatörlügü ile sizde evden ek gelir sahibi olabilirsiniz

Sohbet operatörlügü nedir ?

sohbet operatörleri, bir siteye kayıt oldukdan sonra, site üzerinden yaptıkları sohbet süresince para kazanırlar. Gerek ek iş, gerekse tam zamanlı çalışanlara son derece iyi bir gelir kaynağı olan sohbet operatörlüğü için tek ihtiyacınız olan bir web kamerası ve internet bağlantısı olan bilgisayardır

para kazanabilirmiyim?

Ülkemizde kameralı ve görüntülü sohbet sektöründe onlarca site bulunmaktadır. Bayanoperator.com olarak bizler, kurumsal sitelere operatör alımı yapmaktayız. Sizi çalışmanız için yönlendireceğimiz web siteleri, 16 yıldan uzun süredir hizmet vermekte olan, vergi mükellefi, kurumsal firmalara ait sitelerdir.

Vergi kimliği, kurumsal ofisi, sgk kayıtlı personelleri olan bu sitelerde ödemenizi alamamanızı bir kenara bırakın, ödemenin 1 saat gecikmesi bile 16 senedir söz konusu dahi olmamıştır.

Sohbet oparatörleri ne kadar kazanıyor?

Sohbet operatörünün geliri tamamen kendi çalışma performansına bağlıdır. Özel odada üye ile sohbet ederken her 60 dakika için 70 TL gelir elde edilir. Kısaca bir saatlik gelir 70 TL'dir. Örneğin günde 5 saat, haftada 6 gün sitede zaman geçiren bir sohbet operatörü, haftalık 2100 TL kazanç elde eder. Kulaktan kulağa duymuş olduğunuz "Haftada 4.600 TL kazananlar varmış" söylentileri dedikodudan ibaret değil, aksine tamamen gerçektir. Bu işi tam zamanlı olarak yapan, günde 10-12 saat online olan, haftada en az 5-6 gün site başında olan sohbet operatörlerinin haftalık kazançları 4.600 TL'nin üstündedir.

Herkes beni görecek mi?
Sohbet servisinde genel ve özel olmak üzere iki farklı oda bulunmaktadır. Genel odalarda sohbet operatörleri siteye üye olmuş tüm kullanıcıların görüntüleyebileceği şekilde sohbet ederken, özel odada ise sohbet süresi satın almış üyelerle sohbet ederler. Özel odalar sadece sohbet operatörü ile üye tarafından görüntülenebilir. Genel odalarda kamera çene hizasına kadar, yüz görünmeyecek şekilde tutulur. Özel odalarda ise yüzün açık olup olmaması konusu tamamen sohbet operatörünün insiyatifindedir. Site üzerinde hiçbir şekilde sohbet operatörünün fotoğrafı, adı gibi kişisel bilgileri yer almaz.

Kısaca özetleyecek olursak, sohbet operatörünün bu serviste çalıştığının bilinmesi mümkün değildir. Bir çok çalışan sohbet operatörü, özel hayatları ile sanal hayatlarını kesin çizgilerle birbirinden ayırmış, 8-10 seneyi aşkın süredir bu işten gelir elde etmektedirler.

Nereden ve ne kadar çalışacağım?

Sohbet operatörlerinin hepsi kendi ev ortamlarında, kendi bilgisayarları üzerinden siteye giriş yaparak çalışırlar. Hangi saatler çalışacağını kendisi belirleyen sohbet operatörleri, daha fazla gelir elde etmek için, genellikle kendi üyelerinin yoğun giriş yaptıkları saatleri tercih ederler. Bununla beraber giriş süresi, günü ve saati gibi bir kısıtlama bulunmamaktadır.

Ne kadar fazla sitede kalınırsa okadar fazla kazanç elde edilebileceği için tam zamanlı olarak bu işi yapan sohbet operatörleri genellikle günde 8-10 saat sisteme giriş sağlarlar. Sohbet operatörlüğünü ek iş olarak yapanlar ise, genellikle, günlük 1-4 saat arası sistemde kalmaktadırlar.

Ödememi nasıl alacağım?

Sohbet operatörlerinin kazançları her pazartesi sabah saat 09:00'da kesilir. Bir önceki hafta aynı gün ve saatten itibaren tam 7 günlük kazanç "ödenecek" bakiye olarak sisteme düşer. Şirket muhasebesinden onay aldıktan sonra, ödeme, aynı gün ( pazartesi ) öğlen 12:00'den ertesi gün ( salı ) öğlen 12:00'ye kadar kayıt esnasında sohbet operatörünün verdiği hesap numarasına gönderilir. Son 6 senedir ödeme sistemi bu şekilde işlemekte olup, sadece resmi tatillerde, bankaların kapalı olması durumunda 1-2 gün önceye ya da sonraya alınabilir. Bu gibi durumlarda sohbet operatörleri ödeme günü ve saati konusunda önceden bilgilendirilir.

Sorun olduğunda bana kim yardımcı olacak?

Çalıştığımız sitelerin hepsinde 7/24 sohbet operatörü desteği veren admin skype'ı ve telefon destek hattı bulunmaktadır. Dilerseniz anlık olarak skype üzerinden destek ekibi ile iletişime geçebilir, dilerseniz telefonla kendilerine haftanın 7 günü 24 saat ulaşabilirsiniz. Her türlü soru ve şikayetinize anında destek verebilecek olan, deneyimli destek çalışanlarının sorununuza çözüm bulamaması durumunda, ( pek söz konusu olmaz ) haftanın 6 günü mesai saatleri içerisinde, site yönetimiyle direkt olarak da iletişime geçmeniz mümkün.


ÖZEL ODADA Haftalık Ödeme Kesinti Ceza Yok.

Saatte 100-500 Tl Arasında Kazanma imkanı Sizi Bekliyor.

13 Milyon Üyemiz Her Pazartesi Paranız Hesapta

Türkiyenin alanında en yogun sitesinde çalışın

16 yıllık deneyim !!!

Eksiksiz ödeme Kayıt ve Destek

Tel : 0534 6160126

WWW.BAYANOPERATOR.COM <<<


Nasıl başvurabilirim?

Başvurularınızı değerlendiren ekibimiz haftanın 7 günü, 7/24 Başvurunuzu irtibat adreslerimizden herhangi birine, dilediğiniz zaman yapabilirsiniz. Başvuru yapmak için mesai saatlerini beklemenize gerek yoktur.
Başvuru destek çalışanımız mesai başlar başlamaz sizinle iletişim kuracak,
her türlü sorunuzu cevaplayacak ve size hesap açılışında yardımcı olacaktır.

WhatsApp İletişim Numarası: 0534 616 0126 <<<

Skype İletişim Adresi: modeldestek veya yeni.model

İlan sahibi ile iletişime geç Paylaş

Önemli Bilgiler

 • İlan sahibi ile yüz yüze yada telefon ile görüşmeden para göndermeyiniz.
 • İlan sahibine kişisek bilgilerinizi, kart bilgilerinizi yada telefonunuza gelen şifreleri göndermeyiniz
 • Bir ürün alacaksanız mümkünse elden alınız yada kapıda ödeme yöntemini tercih ediniz
 • Bu sitede sadece ilanlar yayınlanmaktadır. Site hiç bir şekilde alışverişe dahil olmamaktadır. Site üzerinden ilanlarda satılan ürünlerin ödemesi alınmamaktadır. Alışveriş sırasında yaşayacağınız dolandırıcılık, sahte/hatalı ürün, vb. dahil olmak üzere hiç bir durumdan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Benzer İlanlar

 • Telefonda sohbet operatörü aranıyor
  Telefonda sohbet operatörü aranıyor
  İnternet - Avcılar (İstanbul) - 03/08/2022 Fiyat Belirtilmedi

  ÇAĞRISI YÜKSEK SOHBET HATTIMIZDA KENDİ EVİNDEN ÇALIŞACAK DENEYİMLİ VEYA DENEYİMSİZ SES TONU ÖNEMLİ OLMAKSIZIN BAYAN ELEMANLAR ALINACAKTIR SELÇUK ŞAHİN0546 815 8181 https://wa.me/message/EIWSKBC2DWQPL1 1.CANLI SOHBET SIRASINDA HANGİ AMAÇLA OLURSA OLSU...

 • TELEFONDA SOHBET OPERATÖRÜ ARANIYOR.
  TELEFONDA SOHBET OPERATÖRÜ ARANIYOR.
  İnternet - Avcılar (İstanbul) - 27/06/2022 Fiyat Belirtilmedi

  Bayanlar; çoğumuz evde kaldığımız veya boş olduğumuz bir şey yapamadığımız zamanlarda arkadaşlarımız ile telefonda dertleşerek sohbet ederek rahatlamış zaman geçirmişizdir. Arkadaşlarınız ile yaptığınız sohbetin aynısını yapıp üstüne birde para kazan...

 • görüntülü sohbet operatörü
  görüntülü sohbet operatörü
  İnternet - Bakırköy (İstanbul) - 09/05/2022 110000.00 ₺

  -GÖRÜNTÜLÜ SOHBET OPERATÖRÜ İŞ İLANI DESTEK BAŞVURU TEL: 0507 863 6883 TÜRKİYE’NİN HER YERİNDEN ÜYE YOĞUNLUĞU SINIRSIZ.KURUMSAL GÖRÜNTÜLÜ SOHBET SİTESİNDE İNTERNETTEN ÇALIŞACAK BAYANLAR ALINACAKTIR.. SİTEMİZDE YÜZ GÖSTERME ZORUNLULUĞU OLMADAN EVİNDEN...