Fiyat Belirtilmedi ANLİK ÖDEME İLE GÖRÜNTÜLÜ ve GÖRÜNTÜSÜZ SOHBET OPERATORLERİ ARAMAKTAYİZ Tarsus

Yayınlanma Tarihi: 04/07/2024
 • Adres: Tarsus, Mersin, Türkiye

Sohbet Et Para Kazan! Haftalık Düzenli Ödeme

Evinden sohbet hattında çalışarak kısa sürede yüksek kazanç elde etmek isteyenler, son dönemlerin en popüler işlerinden birisine yöneliyor: görüntüsüz ve görüntülü sohbet operatörlüğü. Yalnızca bir cep telefonu ile başvuruda bulunabileceğiniz sohbet operatörlüğü, bayanlar için sermayesiz işler grubunda ilk sıraları alıyor. Peki nedir bu görüntüsüz sohbet operatörlüğü, operatör olmak için gerekli şartlar neler, ne kadar kazanç sağlanabilir?
Telefonda Görüntüsüz ve Görüntülü Sohbet Operatörlüğü Nedir?
Bayanların 7 gün 24 saat çalışma esnekliği ile evinden veya farklı bir lokasyondan dahil olarak çalışmalarına imkan tanıyan bir iş olan görüntüsüz sohbet hattı operatörlüğü, neredeyse 20 yılı aşkın süredir devam eden bir meslek dalıdır. Bu işte çalışan bayanların büyük bir bölümü uzun süreler boyunca düzenli kazanç elde etme imkanı bulmakta ve gizlilik ön planda olduğundan güvenle para kazanabilmektedir.
Gizlilik Her Zaman Ön Planda!

Geniş bir çalışan kitlesine sahip olan ekibimizde yer alan tüm arkadaşlarımızın daha kaliteli bir ortamda çalışabilmesi için gizlilik ilkesini önceliklerimizden birisi olarak görüyoruz.Bayan sohbet operatörü arkadaşlarımızın gizliliği adına iletişim bilgilerinin görünmediği bir sistem sunuyoruz. Görüşmeler sırasında bayan arkadaşlarımızın bu hassasiyete uymalarını rica ediyor; aksi takdirde kurallara aykırı hareket etmekten dolayı birlikte çalışamayacağımızı ifade ediyoruz. Bu sayede daha kaliteli bir sohbet hattı faaliyeti yürütmüş oluyoruz.

Görüntüsüz ve Görüntülü Sohbet Operatörü Olmak için Gerekli Şartlar
İsteyenler ek gelir, isteyenler ana gelir kaynağı olarak sohbet operatörlüğünü tercih edebilir. Bunun için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve 1 adet cep telefonuna sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca sohbet etmekten keyif alıyor ve bunu boş zamanlarınızı değerlendirerek para kazanma fırsatına çevirmek istiyorsanız, operatörlük sizin için mantıklı bir seçenek olabilir. Genel olarak ev hanımları tarafından tercih edilse de boş vakti olan ve kişisel bilgilerini gizli tutarak sohbet etmekten hoşlananlar için de rağbet görüyor.

Aylık Kazanç Miktarları Nedir?
Belki de sohbet hattında çalışmak üzere başvuruda bulunacak olan bayan arkadaşlarımızın merak ettiği en önemli soru: “aylık ne kadar kazanç sağlayabilirim?” Bu soruya verebileceğimiz net bir cevap bulunmuyor. Çünkü ne kadar kazanacağınız tamamen size bağlı. 1 haftada ne kadar çalıştığınıza bağlı olarak kazanç miktarları değişmektedir.

Örneğin günde 3 saat çalışan birisi 360 TL gibi bir tutar kazanabilirken, 10 saat çalışan birisi 1200 TL gibi ve daha fazlasi bir kazanç elde edebilmektedir
Görüntülu de ise 3 saat çalışan biri 900 TL 10 saat çalışan biri ise günlük 3000 TL kazanc elde etmektedir. Ödemeler anlik yapıldığından, ortalama bir çalışma performansı ile telefonda sohbet hattı haftalık kazanç ücreti ortalama 7.000 TL’dir. Bu da aylık 30.000 TL gibi bir tutara tekabül etmektedir.
Detaylar için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

İLETİŞİM 0 532 219 7230 ÇiĞDEM

İlan sahibi ile iletişime geç Paylaş

Önemli Bilgiler

 • İlan sahibi ile yüz yüze yada telefon ile görüşmeden para göndermeyiniz.
 • İlan sahibine kişisek bilgilerinizi, kart bilgilerinizi yada telefonunuza gelen şifreleri göndermeyiniz
 • Bir ürün alacaksanız mümkünse elden alınız yada kapıda ödeme yöntemini tercih ediniz
 • Bu sitede sadece ilanlar yayınlanmaktadır. Site hiç bir şekilde alışverişe dahil olmamaktadır. Site üzerinden ilanlarda satılan ürünlerin ödemesi alınmamaktadır. Alışveriş sırasında yaşayacağınız dolandırıcılık, sahte/hatalı ürün, vb. dahil olmak üzere hiç bir durumdan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Benzer İlanlar

 • ANLİK ÖDEME İLE BAYANLARA YÜKSEK KAZANC FIRSATI-TELEFONDA SOHBET OPERATÖRLÜĞÜ
  ANLİK ÖDEME İLE BAYANLARA YÜKSEK KAZANC FIRSATI-TELEFONDA SOHBET OPERATÖRLÜĞÜ
  İnternet - Bozyazı (Mersin) - 23/06/2024 20000.00 ₺

  İster evinizde ister iş yerinizde, yalnızca bir telefon ile para kazanmak ister misiniz? Popüleritesi giderek artan bir meslek haline gelen cep telefonu sohbet operatörlüğü, özgürce çalışıp yüksek kazançlara sahip olmak isteyenler için bir fırsat. An...

 • GÖRÜNTÜLÜ ve GÖRÜNTUSUZ SOHBET OPERATORLERI ARANMAKTADIR
  GÖRÜNTÜLÜ ve GÖRÜNTUSUZ SOHBET OPERATORLERI ARANMAKTADIR
  İnternet - Tarsus (Mersin) - 21/06/2024 Fiyat Belirtilmedi

  Uluslararası düzeyde geçerli bir meslek haline gelen sohbet operatörlüğü, artık Türkiye’de de yaygın olarak tercih ediliyor. Özellikle boş vaktini değerlendirmek isteyen ve herhangi bir iş yerine bağlı kalmadan, istediği bir mekanda çalışma özgürlüğü...

 • TELEFONDA KONUŞARAK PARA KAZAN
  TELEFONDA KONUŞARAK PARA KAZAN
  İnternet - Erdemli (Mersin) - 06/06/2024 Fiyat Belirtilmedi

  İLAN BAYANLAR İÇİNDİR Yorulmadan, strese girmeden bulunduğunuz yerden istediğiniz saatlerde sadece konuşarak, sohbet ederek yüksek miktarda para kazanabilir ve düzenli bir gelire sahip olabilirsiniz. Görüntülü değildir. Numaranızı asla kimse göremez....