Fiyat Belirtilmedi ANLİK ÖDEME İLE DOLAR ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜLÜ VE GÖRÜNTÜSUZ SOHBET OPERATÖRLERİ ARANMAKTADİR Milas

Yayınlanma Tarihi: 30/06/2024
 • Adres: Milas, Muğla, Türkiye

Sohbet Et Yüksek Para Kazan! Anlik Düzenli Ödeme

Evinden uygulamamızda çalışarak kısa sürede yüksek kazanç elde etmek isteyenler, son dönemlerin en popüler işlerinden birisine yöneliyor: İster görüntüsüz sohbet operatörlüğü. İsterseniz görüntülü sohbet operatörlüğü Yalnızca bir cep telefonu ile başvuruda bulunabileceğiniz sohbet operatörlüğü,
bayanlar için sermayesiz işler grubunda ilk sıraları alıyor. Peki nedir bu görüntülü ve görüntüsüz sohbet operatörlüğü, operatör olmak için gerekli şartlar neler, ne kadar kazanç sağlanabilir?
Telefonda Goruntulu ve Görüntüsüz Sohbet Operatörlüğü Nedir?
Bayanların 7 gün 24 saat çalışma esnekliği ile evinden veya farklı bir lokasyondan dahil olarak çalışmalarına imkan tanıyan bir iş olan görüntülü ve görüntüsüz operatörlüğü, neredeyse 20 yılı aşkın süredir devam eden bir meslek dalıdır. Bu işte çalışan bayanların büyük bir bölümü uzun süreler boyunca düzenli kazanç elde etme imkanı bulmakta ve gizlilik ön planda olduğundan güvenle para kazanabilmektedir.
Gizlilik Her Zaman Ön Planda!

Geniş bir çalışan kitlesine sahip olan ekibimizde yer alan tüm arkadaşlarımızın daha kaliteli bir ortamda çalışabilmesi için gizlilik ilkesini önceliklerimizden birisi olarak görüyoruz.Bayan sohbet operatörü arkadaşlarımızın gizliliği adına iletişim bilgilerinin görünmediği bir sistem sunuyoruz. Görüşmeler sırasında bayan arkadaşlarımızın bu hassasiyete uymalarını rica ediyor; aksi takdirde kurallara aykırı hareket etmekten dolayı birlikte çalışamayacağımızı ifade ediyoruz. Bu sayede daha kaliteli bir sohbet hattı faaliyeti yürütmüş oluyoruz.

Görüntülü ve Görüntüsüz Sohbet Operatörü Olmak için Gerekli Şartlar
İsteyenler ek gelir, isteyenler ana gelir kaynağı olarak sohbet operatörlüğünü tercih edebilir. Bunun için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve 1 adet cep telefonuna sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca sohbet etmekten keyif alıyor ve bunu boş zamanlarınızı değerlendirerek para kazanma fırsatına çevirmek istiyorsanız, operatörlük sizin için mantıklı bir seçenek olabilir. Genel olarak ev hanımları tarafından tercih edilse de boş vakti olan ve kişisel bilgilerini gizli tutarak sohbet etmekten hoşlananlar için de rağbet görüyor.

Aylık Kazanç Miktarları Nedir?
Belki de uygulamamizda çalışmak üzere başvuruda bulunacak olan bayan arkadaşlarımızın merak ettiği en önemli soru: “aylık ne kadar kazanç sağlayabilirim?” Bu soruya verebileceğimiz net bir cevap bulunmuyor. Çünkü ne kadar kazanacağınız tamamen size bağlı. 1 haftada ne kadar çalıştığınıza bağlı olarak kazanç miktarları değişmektedir.

Örneğin günde 3 saat çalışan birisi 360 TL gibi bir tutar kazanabilirken, 10 saat çalışan birisi 1200 TL gibi ve daha fazlasi bir kazanç elde edebilmektedir. Ödemeler anlik yapıldığından, ortalama bir çalışma performansı ile uygulamamızda haftalık kazanç ücreti ortalama 7.000 TL’dir. Bu da aylık 30.000 TL gibi bir tutara tekabül etmektedir.
Kazançlarınız dolar üzerinden hesaplanmaktadır.
Performansınıza bağlı her bayan için extra prim sistemimiz mevcuttur.
Detaylar için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

İletişim:0532 219 7230 ÇİĞDEM CANTURK

İlan sahibi ile iletişime geç Paylaş

Önemli Bilgiler

 • İlan sahibi ile yüz yüze yada telefon ile görüşmeden para göndermeyiniz.
 • İlan sahibine kişisek bilgilerinizi, kart bilgilerinizi yada telefonunuza gelen şifreleri göndermeyiniz
 • Bir ürün alacaksanız mümkünse elden alınız yada kapıda ödeme yöntemini tercih ediniz
 • Bu sitede sadece ilanlar yayınlanmaktadır. Site hiç bir şekilde alışverişe dahil olmamaktadır. Site üzerinden ilanlarda satılan ürünlerin ödemesi alınmamaktadır. Alışveriş sırasında yaşayacağınız dolandırıcılık, sahte/hatalı ürün, vb. dahil olmak üzere hiç bir durumdan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Benzer İlanlar

 • ANLİK ÖDEME İLE DOLAR ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜLÜ VE GÖRÜNTÜSUZ SOHBET OPERATÖRLERİ ARANMAKTADİR
  ANLİK ÖDEME İLE DOLAR ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜLÜ VE GÖRÜNTÜSUZ SOHBET OPERATÖRLERİ ARANMAKTADİR
  İnternet - Marmaris (Muğla) - 27/06/2024 Fiyat Belirtilmedi

  59 Bayanlar; artık bulunduğunuz her yerden sadece telefon ile sohbet ederek görüntülü veya goruntusuz sadece telefonda sohbet ederek yüksek miktarlarda para kazanabilirsiniz. Evden para kazanmak artık çok basit. Uygulamamizda ister görüntülü konuşurs...

 • EVDEN EK GELİR
  EVDEN EK GELİR
  İnternet - Marmaris (Muğla) - 26/06/2024 Fiyat Belirtilmedi

  İLAN BAYANLAR İÇİNDİR... Görüntülü değildir. Ev hanımları, ek iş arayan, evinden çıkamayan ama çalışmak zorunda olan bayanlar, Evinizde, konuşarak para kazanabilirsiniz. Sistemimiz son derece güvenilirdir. Numaranızı asla kimse göremez. Konuşma sürel...

 • TELEFONDA SAATTE YÜKSEK KAZANÇ İLE SOHBET OPERATORU ARAMAKTAYİZ
  TELEFONDA SAATTE YÜKSEK KAZANÇ İLE SOHBET OPERATORU ARAMAKTAYİZ
  İnternet - Marmaris (Muğla) - 21/06/2024 Fiyat Belirtilmedi

  Bayanlar tarafından en çok tercih edilen ek gelir elde etmek amacıyla telefonda sohbet hattı operatörlüğü bayanlar tarafından yaygın olarak yapılmaktadır. Hatta esnek çalışma saatleri ve yüksek kazanç sebebiyle pek çok bayan tarafından özellikle terc...