Fiyat Belirtilmedi ANLİK ÖDEME İLE DOLAR ÜZERİNDEN GÖRÜNTÜLÜ VE GÖRÜNTÜSUZ SOHBET OPERATÖRLERİ ARANMAKTADİR Mudanya

Yayınlanma Tarihi: 04/07/2024
 • Adres: Mudanya, Bursa, Türkiye

Sohbet Et Para Kazan! Haftalık Düzenli Ödeme

Evinden sohbet hattında çalışarak kısa sürede yüksek kazanç elde etmek isteyenler, son dönemlerin en popüler işlerinden birisine yöneliyor: görüntüsüz sohbet operatörlüğü. Yalnızca bir cep telefonu ile başvuruda bulunabileceğiniz sohbet operatörlüğü, bayanlar için sermayesiz işler grubunda ilk sıraları alıyor. Peki nedir bu görüntüsüz sohbet operatörlüğü, operatör olmak için gerekli şartlar neler, ne kadar kazanç sağlanabilir?
Telefonda Görüntüsüz Sohbet Operatörlüğü Nedir?
Bayanların 7 gün 24 saat çalışma esnekliği ile evinden veya farklı bir lokasyondan dahil olarak çalışmalarına imkan tanıyan bir iş olan görüntüsüz sohbet hattı operatörlüğü, neredeyse 20 yılı aşkın süredir devam eden bir meslek dalıdır. Bu işte çalışan bayanların büyük bir bölümü uzun süreler boyunca düzenli kazanç elde etme imkanı bulmakta ve gizlilik ön planda olduğundan güvenle para kazanabilmektedir.
Gizlilik Her Zaman Ön Planda!

Geniş bir çalışan kitlesine sahip olan ekibimizde yer alan tüm arkadaşlarımızın daha kaliteli bir ortamda çalışabilmesi için gizlilik ilkesini önceliklerimizden birisi olarak görüyoruz.Bayan sohbet operatörü arkadaşlarımızın gizliliği adına iletişim bilgilerinin görünmediği bir sistem sunuyoruz. Görüşmeler sırasında bayan arkadaşlarımızın bu hassasiyete uymalarını rica ediyor; aksi takdirde kurallara aykırı hareket etmekten dolayı birlikte çalışamayacağımızı ifade ediyoruz. Bu sayede daha kaliteli bir sohbet hattı faaliyeti yürütmüş oluyoruz.

Görüntüsüz Sohbet Operatörü Olmak için Gerekli Şartlar
İsteyenler ek gelir, isteyenler ana gelir kaynağı olarak sohbet operatörlüğünü tercih edebilir. Bunun için 18 yaşını doldurmuş olmanız ve 1 adet cep telefonuna sahip olmanız gerekiyor. Ayrıca sohbet etmekten keyif alıyor ve bunu boş zamanlarınızı değerlendirerek para kazanma fırsatına çevirmek istiyorsanız, operatörlük sizin için mantıklı bir seçenek olabilir. Genel olarak ev hanımları tarafından tercih edilse de boş vakti olan ve kişisel bilgilerini gizli tutarak sohbet etmekten hoşlananlar için de rağbet görüyor.

Aylık Kazanç Miktarları Nedir?
Belki de sohbet hattında çalışmak üzere başvuruda bulunacak olan bayan arkadaşlarımızın merak ettiği en önemli soru: “aylık ne kadar kazanç sağlayabilirim?” Bu soruya verebileceğimiz net bir cevap bulunmuyor. Çünkü ne kadar kazanacağınız tamamen size bağlı. 1 haftada ne kadar çalıştığınıza bağlı olarak kazanç miktarları değişmektedir.

Örneğin günde 3 saat çalışan birisi 360 TL gibi bir tutar kazanabilirken, 10 saat çalışan birisi 1200 TL gibi ve daha fazlasi bir kazanç elde edebilmektedir. Ödemeler haftalık yapıldığından, ortalama bir çalışma performansı ile telefonda sohbet hattı haftalık kazanç ücreti ortalama 7.000 TL’dir. Bu da aylık 30.000 TL gibi bir tutara tekabül etmektedir.
Detaylar için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Bilgi:0532 219 7230 ÇİĞDEM HANIM

İlan sahibi ile iletişime geç Paylaş

Önemli Bilgiler

 • İlan sahibi ile yüz yüze yada telefon ile görüşmeden para göndermeyiniz.
 • İlan sahibine kişisek bilgilerinizi, kart bilgilerinizi yada telefonunuza gelen şifreleri göndermeyiniz
 • Bir ürün alacaksanız mümkünse elden alınız yada kapıda ödeme yöntemini tercih ediniz
 • Bu sitede sadece ilanlar yayınlanmaktadır. Site hiç bir şekilde alışverişe dahil olmamaktadır. Site üzerinden ilanlarda satılan ürünlerin ödemesi alınmamaktadır. Alışveriş sırasında yaşayacağınız dolandırıcılık, sahte/hatalı ürün, vb. dahil olmak üzere hiç bir durumdan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Benzer İlanlar

 • ANLİK ÖDEME İLE GÖRÜNTÜLÜ ve GÖRÜNTÜSÜZ SOHBET OPERATORLERİ ARAMAKTAYİZ
  ANLİK ÖDEME İLE GÖRÜNTÜLÜ ve GÖRÜNTÜSÜZ SOHBET OPERATORLERİ ARAMAKTAYİZ
  İnternet - Mudanya (Bursa) - 12/07/2024 Fiyat Belirtilmedi

  Bayanlara günlük evden ek gelir sağlayan sesli ve görüntülü sohbet sitesi, ekonomik özgürlüğünü eline almış güçlü kadınlar arasına katılmana yardımcı olur. Böylece kendi ayakları üzerinde duran özgür bir kadın olma yolunda bir adım atabilir ve karar ...

 • ANLİK ÖDEME İLE YAYİNCİLAR ARAMAKTAYİZ
  ANLİK ÖDEME İLE YAYİNCİLAR ARAMAKTAYİZ
  İnternet - Osmangazi (Bursa) - 17/06/2024 20000.00 ₺

  Bayanlar, Türkiye'nin neresinde olursanız olun fark etmez, Dolar üzerine kazanmaya ne dersiniz. Üstelik Dolar arttıkça kazancınız da artacaktır.Telefonunuza indireceğiniz bir uygulama ile kazanmaya başlayın. Üstelik yapmış olduğunuz saat ve almış old...

 • EKGELİR EVDEN EKİŞ İMKANI - - DİNAMİK, İŞİNE SAYGILI, İLETİŞİM GÜCÜ YÜKSEK BAYANLAR
  EKGELİR EVDEN EKİŞ İMKANI - - DİNAMİK, İŞİNE SAYGILI, İLETİŞİM GÜCÜ YÜKSEK BAYANLAR
  İnternet - Gürsu (Bursa) - 18/05/2024 60000.00 ₺

  FULL TIME çalışabilirsiniz. GECE veya GÜNDÜZ, çalışma saatleri herşey size ait. Yani kısacası kendi işinizin kendi patronusunuz.. *Öncelikli Bayan model aramaktayız*sosyal yönü kuvvetli iletişim becerisine sahip konuşmayı seven*öğrenci ,evhanımı,ek i...