Fiyat Belirtilmedi TELEFONDA SOHBET OPERATÖRÜ ARANIYOR. Ataşehir

Yayınlanma Tarihi: 06/02/2024
 • Adres: Ataşehir, İstanbul, Türkiye

Ev hanımları, ek iş arayan, evinden çıkamayan ama çalışmak zorunda olan bayanlar,
evinizde, cep telefonunuzdan sohbet ederek para kazanabilirsiniz.

Sohbet hattı operatörlüğü nedir ?
Günümüzde evden para kazanmak için bayanlar tarafından yapılabilecek işler arasına dahil olan sohbet hattı operatörlüğü; birbirini tanımayan kişilerin genel ahlak kuralları çerçevesinde güncel hayat üzerine arayan kişilerle sohbet edilmesidir.
Arayan taraftan ziyade aranan tarafta telefonda konuşan sohbet eden kadına sohbet hattı operatörü deniliyor. Burada yapılan görüşmeler görüntülü DEĞİLDİR. Sadece sesli sohbet yapılmaktadır.

Nasıl Çalışabilirim ?
Bu iş için ihtiyacınız olan tek şey cep telefonudur. Sohbet operatörü olarak çalışan bayanlar, kural ihlali yapmadıkları sürece, uzun yıllar boyunca bu işe devam edebilirler. Düzenli çalıştıkları sürece de gelirlerini sürekli olarak arttırabilirler.
Evde kaldığımız veya boş olduğumuz bir şey yapamadığımız zamanlarda arkadaşlarımız ile telefonda dertleşerek sohbet ederek rahatlamış zaman geçirmişizdir. Arkadaşlarınız ile yaptığınız sohbetin aynısını yapıp üstüne birde para kazanabilirsiniz. Sohbetinize güveniyorsanız, muhabbetim güçlüdür, enerjim yüksektir diyorsanız bu iş tam benlik diyorsanız durmayın hemen arayın bizi!...
Bizlerde siz iş arayan bayanlar için evden yüksek miktarda para kazanmanın yolunu açarak sizlere yardımcı olmak istiyor ve size evden-işten 7*24 her saat her gün yapabileceğiniz bayan çağrı merkezi operatörü / bayan telefonda sohbet operatörlüğü işini teklif ediyoruz.


Kural ihlali: Sosyal medya bilgisi, telefon bilgisi, birebir reel görüşme, para ve kontör talebinde bulunmak.
Kural ihlalinde bulunanlar sistemden uzaklaştırılmaktadır.


Paramı Nasıl Alabilirim ?
Konuşmuş olduğunuz süreyi ve kazancı panel üzerinden istediğiniz zaman görebilirsiniz.
10 günde bir ödemeniz hesabınıza yatırılmaktadır.


Gizlilik
Sohbet operatörlerinin kişilel bilgilerini paylaşmaları ve arayanlardan kişisel bilgi talep etmeleri yasaktır. Numaranız asla arayan kişiler tarafından görülmez.
Tüm bilgileriniz gizlidir.

İlan sahibi ile iletişime geç Paylaş

Önemli Bilgiler

 • İlan sahibi ile yüz yüze yada telefon ile görüşmeden para göndermeyiniz.
 • İlan sahibine kişisek bilgilerinizi, kart bilgilerinizi yada telefonunuza gelen şifreleri göndermeyiniz
 • Bir ürün alacaksanız mümkünse elden alınız yada kapıda ödeme yöntemini tercih ediniz
 • Bu sitede sadece ilanlar yayınlanmaktadır. Site hiç bir şekilde alışverişe dahil olmamaktadır. Site üzerinden ilanlarda satılan ürünlerin ödemesi alınmamaktadır. Alışveriş sırasında yaşayacağınız dolandırıcılık, sahte/hatalı ürün, vb. dahil olmak üzere hiç bir durumdan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Benzer İlanlar

 • TELEFONDA SOHBET OPERATÖRÜ ARANIYOR.
  TELEFONDA SOHBET OPERATÖRÜ ARANIYOR.
  Diğer İşler - Avcılar (İstanbul) - 07/10/2023 Fiyat Belirtilmedi

  Ev hanımları, ek iş arayan, evinden çıkamayan ama çalışmak zorunda olan bayanlar, Evinizde, konuşarak para kazanabilirsiniz. Sistemimiz son derece güvenilirdir. Numaranızı asla kimse göremez. Konuşma sürelerinizi ve kazancınızı anlık olarak görebilme...

 • TELEFONDA SOHBET OPERATÖRÜ ARANIYOR.
  TELEFONDA SOHBET OPERATÖRÜ ARANIYOR.
  Diğer İşler - Avcılar (İstanbul) - 07/10/2023 Fiyat Belirtilmedi

  Ev hanımları, ek iş arayan, evinden çıkamayan ama çalışmak zorunda olan bayanlar, Evinizde, cep telefonunuzdan sohbet ederek para kazanabilrsiniz. Günümüzde evden para kazanmak için bayanlar tarafından yapılabilecek işler arasına dahil olan sohbet ha...

 • Görüntülü sohbet sitelerinde en iyi site bizim sitemizdir
  Görüntülü sohbet sitelerinde en iyi site bizim sitemizdir
  Diğer İşler - Şişli (İstanbul) - 18/01/2023 30000.00 ₺

  Görüntülü sohbet sitelerinde çalışmak Görüntülü sohbet sitelerinde en iyi site bizim sitemizdir Ödemeler her pazartesi banka hesabınıza yapılır Bulgar Model alımımızda vardır Bulgar Modellere Upt (Easpeyle) ödeme yapılır Kayıt için 0534 616 0126 www....