Fiyat Belirtilmedi TELEFONDA SOHBET OPERATÖRÜ ARANIYOR. Çukurova

Yayınlanma Tarihi: 17/06/2022
 • Adres: Çukurova, Adana, Türkiye

Ev hanımları, ek iş arayan, evinden çıkamayan ama çalışmak zorunda olan bayanlar,
evinizde, cep telefonunuzdan sohbet ederek para kazanabilirsiniz.

Sohbet hattı operatörlüğü nedir ?
Günümüzde evden para kazanmak için bayanlar tarafından yapılabilecek işler arasına dahil olan sohbet hattı operatörlüğü; birbirini tanımayan kişilerin genel ahlak kuralları çerçevesinde güncel hayat üzerine arayan kişilerle sohbet edilmesidir.
Arayan taraftan ziyade aranan tarafta telefonda konuşan sohbet eden kadına sohbet hattı operatörü deniliyor. Burada yapılan görüşmeler görüntülü DEĞİLDİR. Sadece sesli sohbet yapılmaktadır.

Nasıl Çalışabilirim ?
Bu iş için ihtiyacınız olan tek şey cep telefonudur. Sohbet operatörü olarak çalışan bayanlar, kural ihlali yapmadıkları sürece, uzun yıllar boyunca bu işe devam edebilirler. Düzenli çalıştıkları sürece de gelirlerini sürekli olarak arttırabilirler.
Evde kaldığımız veya boş olduğumuz bir şey yapamadığımız zamanlarda arkadaşlarımız ile telefonda dertleşerek sohbet ederek rahatlamış zaman geçirmişizdir. Arkadaşlarınız ile yaptığınız sohbetin aynısını yapıp üstüne birde para kazanabilirsiniz. Sohbetinize güveniyorsanız, muhabbetim güçlüdür, enerjim yüksektir diyorsanız bu iş tam benlik diyorsanız durmayın hemen arayın bizi!...
Bizlerde siz iş arayan bayanlar için evden yüksek miktarda para kazanmanın yolunu açarak sizlere yardımcı olmak istiyor ve size evden-işten 7*24 her saat her gün yapabileceğiniz bayan çağrı merkezi operatörü / bayan telefonda sohbet operatörlüğü işini teklif ediyoruz.


Kural ihlali: Sosyal medya bilgisi, telefon bilgisi, birebir reel görüşme, para ve kontör talebinde bulunmak.
Kural ihlalinde bulunanlar sistemden uzaklaştırılmaktadır.


Paramı Nasıl Alabilirim ?
Konuşmuş olduğunuz süreyi ve kazancı panel üzerinden istediğiniz zaman görebilirsiniz.
10 günde bir ödemeniz hesabınıza yatırılmaktadır.


Gizlilik
Sohbet operatörlerinin kişilel bilgilerini paylaşmaları ve arayanlardan kişisel bilgi talep etmeleri yasaktır. Numaranız asla arayan kişiler tarafından görülmez.
Tüm bilgileriniz gizlidir.

İlan sahibi ile iletişime geç Paylaş

Önemli Bilgiler

 • İlan sahibi ile yüz yüze yada telefon ile görüşmeden para göndermeyiniz.
 • İlan sahibine kişisek bilgilerinizi, kart bilgilerinizi yada telefonunuza gelen şifreleri göndermeyiniz
 • Bir ürün alacaksanız mümkünse elden alınız yada kapıda ödeme yöntemini tercih ediniz
 • Bu sitede sadece ilanlar yayınlanmaktadır. Site hiç bir şekilde alışverişe dahil olmamaktadır. Site üzerinden ilanlarda satılan ürünlerin ödemesi alınmamaktadır. Alışveriş sırasında yaşayacağınız dolandırıcılık, sahte/hatalı ürün, vb. dahil olmak üzere hiç bir durumdan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Benzer İlanlar

 • Bayan Sohbet Operatörü / Ayda 7600 TL kazanabilirsiniz
  Bayan Sohbet Operatörü / Ayda 7600 TL kazanabilirsiniz
  Diğer İşler - Feke (Adana) - 15/05/2021 7600.00 ₺

  TÜRKİYE'nin Her Yerinden ; Ev hanımı , öğrenci ya da ek iş yapmak isteyen tüm bayanlar.. Görüntülü Bay-Bayan Sohbet Operatörü / Ayda 7600 TL kazanabilirsiniz Kayıt ve Destek Tel 0534 616 0126

 • BAYANLAR GÖRÜNTÜSÜZ TELEFONDA SOHBET EDEREK KAZANIN
  BAYANLAR GÖRÜNTÜSÜZ TELEFONDA SOHBET EDEREK KAZANIN
  Diğer İşler - Saimbeyli (Adana) - 26/07/2020 9.50 ₺

  hanımlar evinizden görüntü olmadan, bilgileriniz gizli kalacak şekilde sadece telefonda sohbet ederek kazanabilirsiniz çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyerek günde 2 saat çalışarak kazanmak için arayınız 0 532 4 77 75 59 özlem

 • bayan sohbet cıler
  bayan sohbet cıler
  Diğer İşler - Yumurtalık (Adana) - 13/02/2020 Ücretsiz

  merheba evınızden ısyerınızden yalnız telefonda sohbet ederek yuksek kazanc elde etme ımkanına bır telefon kadar yakınısınız... ıstedıgınız zaman calısma ımaknına kendı telefonınız uzerınden sahıp oluyorsunuz...